Gyönyörű szín,nagyon kényelmes kialakítás mégis vagány megjelenés és jól kombinálható mindenféle ruhával. A méretezést érdemes komolyan venni.
Gyönyörűség, kényelem. Imádom
Gyönyörű ez a REKAVAGO tangerine papucs és a csomagolás is elképesztően dizájnos ,tetszetős szemet gyönyörködtető . ????♥️Alig vártam hogy kivegyem ebből a gyönyörű csomagolásból és végre lábamra húzhassam . Ahogy beleléptem tudtam ezt a papucsot is imádni fogom épp úgy mint a többi Batz papucsomat, ez is mint mindegyik Batz papucs nagyon kényelmes . A felső pántot kicsit állítani kellett mert elsőre szűk volt ,de kibontottam a masnis részt és állítottam bővítettem a pánton. Így már tökéletes lett. A papucs színe is csoda szép . Mindenkinek csak ajánlani tudom !
Üdvözlettel : Györgyi
Nagyon kényelmes, már a második Batz papucsomat vásároltam.
„Nagyon elégedett vagyok a Batz REKAVAGO termékkel! Rendkívül kényelmes viselet, akár egész nap is komfortos marad. A piros színe gyönyörű, élénk és igazán mutatós, sok dicséretet kaptam rá. A minőség is kiváló, ezért bátran ajánlom mindenkinek, aki egyszerre keres kényelmes és esztétikus lábbelit.”
Fantasztikus darab, kifogastalan. Elkezdem felepiteni Batz kollekciomat az elkovetkezendo evekben. Gyonyoru es kenyelmes cipok.
Nagyon szuper szép papucs
Kényelmes és divatos
Már többet rendeltem
Gyönyörű darab, az első viseléstől extra kényelmes, a színe élőben még csodásabb, mint amire számítottam.
Csodaszép színe van és mint mindegyik Batz papucsom szuper kényelmes. Imádom! ????
Kényelmes, állítható pánttal.
Gabriella2026.05.05. 07:52




Már vettem ebből a típusból rózsaszínt is,szuper az is,órákat lehet benne gyalogolni,annyira kényelmes,es meg szép,es nőies is❤️36-os a lábam,36-at rendeltem,es tökéletes a mérete.Mindenkinek ajánlom,aki szeretne egy kényelmes,es nőies papucsot akar a mindennapokra,akar csak alkalmakra.
Nagyon igényes kidolgozás és kényelmes papucs!
Imádom nagyon szép kényelmes❤️
Csodálatos szín es minőség, alug várom, hogy felvegyem. Szuper lenne egy passzoló széles öv is hozzá a webáruházban:)
Nagyon kényelmes és szép. A klumpából az egy mérettel nagyobb lett jó, így itt is nagyobbat rendeltem, és jól tettem.
Sokadik Batz papucsom. Nagyon kényelmes, jó minőségű és szép színű.
Otthonra és utcai viselhetnek is tökéletes.
Kényelmes és jól is néz ki
Szép, a talpa izzadós belül, és első használatnál a masnis pámt feltörte a lábam.
A masnis pánt nem állitható, hiába puha bőr, emiatt a toldás, belő szögecske miatt kényelmetlen.
Batz Hungary Kft. válasza: Kedves Szende!
Köszönjük véleményed, fontos nekünk! Ezzel a problémával közel 12.000 eladott pár után sem találkoztunk még, sőt a visszajelzések alapján ez az egyik legkedveltebb Batz X REKAVAGO modell. Véleményed továbbítottuk a tervezőnek, ki fogjuk vizsgálni.
Üdvözlettel: a Batz csapat
Nagyon kényelmes papucs, nagyon szeretem és gyönyörű a színe is. 37-es lábra nekem a 38-as mèret a jó, ahogyan a mérettáblázat javasolja.
A szandál már megvolt ebben a színben, a papucsban sem csalódtam. Ráadásul ezek a modellek méretpontosak, nem kellett tanakodnom, vajon hányas méretet válasszak.
A világ legkényelmesebb papucsa
Nagyon mutatós, és rendkívül kényelmes. Olyan mintha semmi nem lenne a lábamon, imádom.